وقت فوری سفارت فرانسه

فرانسه یکی از جذاب‌ترین کشورها در صنعت گردشگری محسوب می‌شود. از جاذبه‌های دیدنی پاریس گرفته تا سواحل اقیانوس اطلس و ورزش‌های زمستانی در کوه‌های آلپ، هر توریست با هر نوع سلیقه‌ای بهترین لحظات را در فرانسه می‌گذراند. برای سفر به این کشور زیبا و متنوع می‌توانید با شرکت ساحل شنی درخشان در ارتباط باشید تا با اخذ وقت فوری سفارت فرانسه، شما را تا گرفتن ویزای شینگن فرانسه همراهی می‌کنند.

 

فرانسه

فرانسه در غرب اروپا وقع شده و پایتخت آن پاریس است. این کشور یکی از جذاب‌ترین مقاصد گردشگری به حساب می‌آید. کشور فرانسه با بلژیک، آلمان، سوییس، ایتالیا و لوکزامبورگ مرز مشترک دارد و همین امر نشان از موقعیت جغرافیایی بسیار خوب آن دارد. این کشور در زمستان‌ها هوای معتدل داشته و تابستان‌های نسبتاً گرمی دارد.

پاریس به شعر عشاق معروف است. این شهر حال و هوای خاص خودش را دارد. معمولاً گردشگران از بودن در این شهر سیر نمی‌شوند. پاریس شهر مد، برج ایفل، خیابان معروف شانزلیزه، موزۀ لوور، کلیسای در آتش فروخفتۀ نتردام، رود زیبا و پرآب سِن، تابلوی مونالیزا، و کاخ ورسای است. گشت و گذار در این شهر، پرسه زدن در کافه‌های دنج و آرامش بخشش و چشیدن قهوه‌های ناب فرانسوی آرزوی هر کسی است که سفر را دوست دارد.

کشور فرانسه عضو اتحادیۀ شینگن است. بنابراین برای سفر به این کشور رؤیایی باید ویزای شینگن فرانسه را در دست داشته باشید. ما اینجا هستیم تا راه اخذ ویزای شینگن فرانسه را به شما نشان داده و مسی را برایتان هموار کنیم.

انواع ویزای فرانسه

فرانسه دارای انواع مختلف ویزاست که هر فرد بسته به شرایط خود، یکی را برمی‌گزیند. ما اینجا به رایج‌ترین و کاربردی‌ترین انواع آنها اشاره می‌کنیم:

ویزای توریستی فرانسه

یکی از متداول ترین انواع ویزا برای این کشور ویزای گردشگری به شمار می‌آید. با توجه به درخواست های کثیر افراد به بازدید از این کشور دوست داشتنی، قوانین با جدیت فراوانی در سفارت انجام می‌پذیرد تا موارد غیرقانونی به حداقل برسد. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم با مشاوران و متخصصان ما در ارتباط باشید تا شما را یاری کنند و بتوانید ویزای خود را به راحتی در دست بگیرید.

ویزای ازدواج فرانسه

ازدواج با یک شخص فرانسوی مقیم فرانسه یکی از راه های اخذ اقامت فرانسه است. در این صورت می‌توانید ابتدا با گرفتن ویزا ازدواج فرانسه به این کشور بروید. سپس برای اقامت اقدام کنید. البته فردی که مقیم فرانسه است باید تمکن مالی لازم برای تأمین هزینه‌های دو نفر را اثبات کرده و یک آپارتمان مسکونی داشته باشد.

ویزای پزشکی فرانسه

کشور فرانسه تخصص فراوانی در امر پزشکی دارد. چنانچه قصد درمان بیماری در کشور فرانسه دارید، باید مدارک پزشکی خود را کامل کرده، با پزشک یا بیمارستان مقصد هماهنگ کرده و برای اخذ ویزای پزشکی فرانسه اقدام نمایید.

ویزای تحصیلی فرانسه

شما می‌توانید برای تحصیل در مدارج فوق لیسانس و دکتری اقدام به اخذ پذیرش از دانشگاه های فرانسه بکنید. پس از گرفتن پذیرش می‌توانید با درخواست ویزای تحصیلی به فرانسه بروید. توجه داشته باشید که تدریس در تمام دانشگاه های فرانسه به زبان فرانسوی انجام می‌شود و باید پیش از هر چیز زبان خود را تقویت کنید.

مدارک و مراحل موردنیاز جهت اخذ ویزای کشور فرانسه

نخستین مرحله در این میان گرفتن وقت سفارت کشور فرانسه است. در این صورت از مشاوران ما در ساحل شنی درخشان کمک بگیرید تا با رزرو وقت بتوانید به سفارت فرانسه رفته و مدارک خود را به طور رسمی ارائه دهید.

باید در نظر داشته باشید که با توجه به نوع ویزای درخواستی، مدارک متفاوتی نیاز خواهد بود. در لیست زیر به مدارک مشترک اشاره می‌کنیم:

 •  اصل گذرنامه با امضاء با حداقل ۶ ماه و داشتن دو صفحۀ سفید
 • ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است. 
 • ۲  قطعه عکس پرسنلی رنگی با زمینۀ سفید و بدون روتوش
 • اصل و ترجمۀ شناسنامه
 • پرینت گردش حساب بانکی شش ماه گذشته ممهور به مهر بانک در برگۀ رسمی بانک با سربرگ انگلیسی
 • دارا بودن حداقل موجودی حساب لازم برای اثبات تمکن مالی
 • اصل سند مالکیت به نام متقاضی
 • اصل و ترجمۀ مدارک شغلی. لازم است که پزشکان پروانۀ مطب و کارت نظام پزشکی،
 • وکلا پروانۀ وکالت، کارمندان دولتی حکم کارگزینی و فیش حقوقی سه ماه اخیر، بازنشستگان گرامی حکم بازنشستگی همراه با آخرین فیش حقوق، کارمندان غیر دولتی گواهی اشتغال به کار، مدارک بیمۀ تأمین اجتماعی، فیش حقوقی و برگۀ رسمی مرخصی، صاحبان مشاغل جواز کسب، کارت بازرگانی (اگر صورت امکان) و مدارک مالیاتی
 • دانش آموزان و دانشجویان باید گواهی اشتغال به تحصیل را داشته باشند.
 • افراد زیر سن قانونی نیاز به اجازه نامۀ رسمی پدر و مادر دارند.
 • فرم تکمیل شدۀ تقاضانامه به همراه امضا
 • رسید واریز هزینه‌های ویزا
 • رزرو بلیط هواپیما رفت‌وبرگشت
 • رسید رزرو هتل
 • بیمه مسافرتی

لازم به ذکر است که برای اخذ وقت سفارت فرانسه تنها کافیست کپی پاسپورت خود را ارائه کنید.

ممکن است با توجه به شرایط کاری و فردی شما، مدارک دیگری نیز نیاز باشد. در این صورت می‌توانید با همکاران ما در شرکت ساحل شنی درخشان در تماس باشید تا تمامی مدارک مورد نیاز را به شما اطلاع دهند.

تمامی مدارک فوق باید همراه با یک نسخه کپی و ترجمهٔ رسمی مؤسسات دارالترجمه ارائه شود.

 پیش از هر کاری با کارشناسان ما در شرکت ساحل شنی درخشان تماس بگیرید تا مراحل را یک به یک و با دقت کامل برایتان انجام دهند. چنانچه کار را به ما بسپارید، تنها لازم است مدارک را ارائه کرده، پس از اعلام تاریخ مصاحبه توسط شرکت ما، به سفارت فرانسه بروید و کارهایی از قبیل ارائهٔ مدارک و امور انگشت نگاری را انجام دهید.

وقت فوری سفارت فرانسه

چنانچه به دلایلی ازجمله حضور در کنفرانس یا نمایشگاهی خاص، انجام پروسۀ درمانی،  انجام امور دانشگاهی و غیره نیاز دارید هر چه سریع‌تر به فرانسه سفر کنید، لازم است برای اخذ وقت فوری سفارت فرانسه اقدام نمایید. در این صورت می‌توانید از کارشناسان ما تقاضا کنید تا برای اخذ وقت فوری سفارت فرانسه اقدام نمایند. در این صورت متخصصان ما می‌توانند با انجام هماهنگی‌های لازم، در کمترین زمان ممکن وقت سفارت فرانسه را برایتان هماهنگ می‌کنند.

بهتر است بدانید که وقت فوری سفارت و وقت عادی فرق چندانی با هم ندارند؛ فقط اینکه با اقدام برای وقت فوری سفارت فرانسه زودتر از زمان عادی برای مصاحبه آماده می‌شوید و ویزا در زمان کوتاه تری به دستتان می‌رسد. البته هزینۀ این نوع وقت کمی با وقت عادی متفاوت است. کارشناسان ما در شرکت ساحل شنی درخشان به اخذ وقت فوری سفارت اقدام می‌کنند. همکاران ما با توجه به شرایط ویژهٔ خود می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن (حتی چند روزه) وقت فوری سفارت را اخذ کنند. اما لازم است پیش از اینها با مشاوران ما در ارتباط باشید تا لیست مدارک مورد نیاز را در اختیارتان بگذارند. به این صورت می‌توانید مدارک را به موقع حاضر کرده و در روز مصاحبه در سفارت حاضر شوید.

بنابراین اگر برای سفر خود عجله دارید هرچه سریع‌تر همکاران ما را در جریان قرار دهید تا مدارک مورد نیاز را به شما اطلاع داده و سریعاً اقدامات لازم را انجام دهند.

برای اخذ وقت فوری سفارت فرانسه می‌توانید با مشاوران و متخصصان ما در شرکت ساحل شنی درخشان تماس بگیرید. همکاران ما پس از ارائهٔ مشاوره‌ای جامع در مورد هزینه‌ها و مدارک مورد نیاز برای اخذ این نوع ویزا، به سرعت اقدامات لازم را انجام می‌دهند تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان نتیجهٔ دلخواهتان را بگیرید. برای این کار فقط کافی است با شمارهٔ ۵۷۹۳۸ تماس حاصل نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 14 =