با برترین هتل‌های بارسلون آشنا شوید

شهر بارسلون واقع در کشور جذاب و توریستی اسپانیا همواره از سوی گردشگران مورد توجه بوده است. اسپانیا با داشتن شهرهایی مثل مادرید به عنوان پایتخت و بارسلون به عنوان مرکز مهم گردشگری یکی از پر طرفدارترین مقاصد توریستی به حساب می‌آید. داشتن آب و هوای عالی، مردمی معاشرتی و چند فرهنگی، سیستم حمل و نقل عمومی بی نظیر و متنوع و نیز جاذبه‌های گردشگری بارسلون، باعث شده این شهر جای راحتی برای گشت و گذار توریست‌ها باشد. اما چیزی که در این بین بسیار مهم‌تر بوده و خودنمایی می‌کند، هتل‌های بارسلون است. یکی از مهم‌ترین فاکتورهای هر گردشگر در شهرها و کشورهای مختلف دنیا محل استراحتش است. این خیلی مهم است که بعد از یک روز شلوغ وقتی با خستگی به محل اقامت خود برمی گردید با چه شرایط و صحنه‌ای رو به رو شوید، چه امکاناتی را دریافت کنید و این مکان چه آرامشی به شما بدهد. شهر بارسلون از این موضوع هم سربلند بیرون آمده و با داشتن برترین هتل‌های دنیا آرامش محض و بهترین امکانات هتل را به شما ارائه می‌دهد. البته برای کسانی که ارزان سفر می‌کنند هم هتل‌های مناسب و بسیار تمیز وجود دارد. با این حال ما در این مطلب به معرفی پنج هتل برتر در شهر بارسلون می‌پردازیم و امکانات آنها را با هم بررسی می‌کنیم. این هتل‌ها همه پنج ستاره بوده و بسیار لوکس هستند. برویم تا ببینیم در هتل‌های لوکس بارسلون چه خبر است.

  1. هتل سوفیا در بارسلون (Hotel Sofia in Barcelona)

هتل سوفیا را می‌توان یکی از برترین هتل‌های بارسلون دانست که امکاناتش قابل شمارش نیستند. اولین چیزی که چشم شما را در این هتل می گیرد، معماری و طراحی داخل آن است. انگار روی تک تک دیوارها، تابلوها و حتی رنگ‌ها ساعت‌ها فکر شده و بهترین تصمیم را به اجرا رسانده‌اند. این هتل بسیار مدرن و لوکس است و امکاناتی به شما ارائه می‌دهد که شاید در کمتر هتلی دیده باشید. ابتدای ورود ممکن است کمی گیج شوید و نتوانید راهتان را پیدا کنید. بهترین کار این است که به پذیرش رفته و از مسئولان درخواست کنید هتل را به شما نشان دهند تا با بخش‌های مختلف آن آشنا شوید. نکتهٔ جالب اینکه وقتی وارد اتاق‌تان می‌شوید انگار وارد خانهٔ خودتان شده‌اید. سیستم چینش اتاق‌ها بسیار دلنشین و در عین حال خیلی مدرن و پیشرفته و مجهز است. طراحی داخلی اتاق‌ها و نوع تزیین آنها دلگرمتان می‌کند و باعث می‌شود به محیط خوابتان علاقمند شوید. در ترکیب رنگ‌هایی که در اتاق‌های هتل سوفیا می‌بینید رنگ سفید حتماً وجود دارد و این هم به خاطر آرامشی است که به اقامت‌کننده می‌دهد. شما در تمام فضاهای هتل به صورت رایگان به اینترنت وصل هستید، در اتاق می‌توانید از امکاناتی مثل یک حمام عالی، تماشای تلویزیون، استراحت روی تخت‌های بسیار راحت و مطالعه در نشمین اتاق بهره مند شوید. به علاوه اینکه این هتل دارای اسپا هم هست و می‌توانید با گذرات وقت در اسپا و همچنین گرفتن ماساژ حسابی خستگی در کنید.

در بخش بعدی معرفی هتل سوفیا به عنوان یکی از بهترین هتل‌های بارسلون می‌توانم به رستوران هتل اشاره کنم که باز هم مثل دیگر بخش‌ها دارای طراحی داخلی بی نظیر و دکوراسیون رویایی است و در عین حال غذاهای بین الملل را با بهترین کیفیت و مزه در اختیار شما می گذارد. می‌توانید برای زمان آفتاب گرفتن یا وقت گذراندن در محیط هتل از رستوران نوشیدنی‌های ویژهٔ سوفیا را بگیرید تا با طعم بی نظیرشان بهترین‌ها را تجربه کنید. از سوی دیگر موقعیت قرارگیری هتل بیش از هر چیز دیگری توجه گردشگران را به خود جلب می‌کند. اینکه بدانید تا جاذبه‌های گردشگری بارسلون راه زیادی ندارید و اراده کنید می‌توانید برای بازدید بروید، حس بسیار خوبی به شما خواهد داد. هتل سوفیا بیش از چهارصد اتاق دارد و شما می‌توانید از خدمات مختلف آن همچون بارهای شبانه، تور هتل، بخش تجاری و فروش، خدمات حمل و نقل شهری، امکانات ویژ برای افرادی که دارای کم‌توانایی جسمی هستند، استخر، سونا و جکوزی و نیز اتاق‌های بسیار مجهز بهره مند شوید. برای حضور در این هتل می‌توانید با ورود به سایل آن، نسبت به رزرو اتاق و آگاهی از هزینهٔ هر اتاق با توجه به متراژ و شرایطی که دارد مطلع شوید.

  1. هتل سراس در بارسلون (Hotel The Serras in Barcelona)

یکی دیگر از بهترین هتل‌های بارسلون قطعاً هتل سراس خواهد بود. محیط این هتل بسیار دوستان و گرم است و به واقع از بودن در این هتل سیر نخواهید شد. در این هتل اولین چیزی که چشمتان را می گیرد ورودی بسیار وسیع و دل باز آن است. ابتدا خدمات ویژهٔ هتل را نام ببرم و سپس مهم‌ترین‌ها را توضیح خواهم داد. از ویژگی‌های هتل سراس می‌توان به امکان استفاده از استخر و سونا و اسپا، بهره مندی از بهترین دستگاه‌های تغییر رنگ پوست، باشگاه ورزشی، کتابخانه، بخش نگهداری از کودک وقتی می‌خواهید به تنهایی جایی بروید و نگران فرزندتان نباشید، اتاق‌های بسیار مجهز و اینترنت رایگان اشاره کرد. البته که اینها فقط بخشی از امکانت هتل سراس هستند. جالب است بدانید که این هتل برعکس هتل سوفیا تعداد اتاق‌های زیادی ندارد و باید حتماً قبل از ورود به شهر بارسلون اتاق‌تان را رزرو کنید؛ وگرنه شاید اتاقی گیرتان نیاید. با این حال کیفیت در این هتل حفظ شده و آرامش مسافران در آن تضمین می‌شود. یکی از چیزهایی که مسافران این هتل بسیار دوست داشته‌اند منظره و چشم انداز اتاق‌ها بوده است. بیشتر اتاق‌های هتل سراس به سمت بندر است و چشم انداز جذابی را پیش روی شما می‌آورد. در اتاق‌ها چیزی به اسم میز کار هم طراحی شده تا اگر کسی برای مسافرت کاری به بارسلون می‌آید هم راحت باشد. رستوران هتل هم بی نظیر بوده و با داشتن چشم اندازی جذاب و سرو غذاهای سنتی اسپانیا در کنار غذاهای بین المللی در این امر پیشتاز و زبانزد است. باید گفت که هتل سراس هم در مرکز شهر واقع شده و در فاصلهٔ کمتر از پانزده دقیقه با جاذبه‌های گردشگری همچون موزهٔ پیکاسو قرار دارد. شما می‌توانید از سیستم حمل و نقل شهری هتل هم استفاده کرده و به بازدید جاهای مختلف بروید.

  1. هتل مجستیک جی ال بارسلون (Majestic Hotel & Spa Barcelona GL)

هتل مجستیک جی ال بارسلون هم درست در مرکز شهر قرار دارد و می‌توان به جرئت آن را یکی از برترین هتل‌های بارسلون و حتی دنیا خطاب کرد. یکی از چیزهایی که مسافران هتل مسجتیک از آن تعریف کرده و همه به اتفاق از آن راضی بوده‌اند برخورد بسیار دوستانه، مودبانه و در عین حال کمک کنندهٔ پرسنل این هتل بوده که در هر ساعتی از شبانه روز با گشاده رویی سوالات آنها را جواب داده و مشکلات احتمالی را سریع حل کرده‌اند. محیط این هتل بسیار آرامش بخش بوده و به واقع شما را از هیاهوی بیرون هتل دور نگه می‌دارد. از جمله امکانات چشمگیر هتل مجستیک جی ال بارسلون می‌توان گفت که علاوه بر امکاناتی که دو هتل بالا ارائه می‌دهند، دارای استخر رو باز بوده،  برای بهترین اوقات زندگی شما سوئیت ماه عسل ویژه دارد، اتاق‌های ویژه و عایق صدا را هم به لیست خود اضافه کرده است. اتاق‌های این هتل بسیار بزرگ بوده، پنجره‌های قدی دارند و نور کافی وارد اتاق می‌شود. از همان بدو ورود می‌توانید از استخرهای رو باز و سر پوشیده‌اش استفاده کنید، به حمام ترکی بروید، از اینترنت رایگان هتل استفاده کنید، حمامی بسیار رویایی و خاص را تجربه کرده و شب‌ها با حضور در بارهای هتل کلی لذت ببرید. جالب است بدانید که استخر رو باز هتل در بالاترین طبقهٔ آن قرار دارد و شما هم می‌توانید وارد آب شوید و هم از فشاهای اطراف آن برای نوشیدن، استراحت و آفتاب گرفتن استفاده کنید. اتاق‌ها هم چشم انداز فوق العاده و تراس‌های بی نظیری دارند و بسیار راحت هستند. رستوران این هتل بی نظیر بوده، همواره طعم‌های جدیدی را برای چشیدن به شما پیشنهاد می‌کند و می‌توانید از خوردن غذاهای لذیذ و نوشیدنی‌های رنگ و وارنگ آن کلی کیف کنید. شاید اصلاً ترجیح ندهید رستوران‌های بیرون از هتل را امتحان کنید و همیشه برای خوردن غذا به هتل برگردید. این هتل بیش از دویست و پنجاه اتاق دارد و در فاصلهٔ بسیار مناسبی با مرکز شهر قرار گرفته است.

برای آشنایی با قوانین جدید اخذ ویزای شنگن اسپانیا و نیز بهره مندی از اطلاعات به روز مشاوران ما، می‌توانید با شمارهٔ ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس گرفته و از خدمات اخذ ویزای شنگن اسپانیا، وقت سفارت اسپانیا و نیز تورهای خارجی در شرکت معتبر مسافرتی و گردشگری ساحل شنی مطلع شوید.

  1. هتل پولمن بارسلون اسکیپر (Pullman Barcelona Skipper)

اگر به مقالهٔ جاذبه‌های گردشگری بارسلون سری بزنید و نگاهی به مکان‌های دیدنی این شهر بیندازید، خواهید دید که یکی از جاذبه‌های این شهر منطقه‌ای به نام بارسلونتا در نزدیکی آب است که بهترین تفریحات آبی را به شما ارائه می‌دهد. هتل پولمن در نزدیکی همین ساحل قرار دارد و تنها با کمتر از پنج دقیقه پیاده روی می‌توانید از هتل پولمن خودتان را به ساحل بارسلونتا برسانید و این یعنی قرارگیری در بهترین موقعیت جغرافیایی ممکن در شهر بارسلون. در ادامه وقتی وارد هتل می‌شوید و طراحی و معماری آن را می‌بینید، به وجد می‌آیید. دل کندن از محیط هتل پولمن بارسلون اسکیپر و گشت و گذار در شهر باسلون شاید کمی برایتان سخت باشید. برخی افراد دلشان می‌خواهد بخشی از روز خود را در هتل بمانند و از امکانات هتل بهره مند شوند؛ امکاناتی از قبیل ساحل خصوصی هتل که فقط مخصوص مسافران همین هتل است. این موضوع با توجه به شلوغی بیش از اندازهٔ ساحل مخصوصاً در فصل گرما یک مزیت عالی محسوب می‌شود. به علاوه می‌توانید  در ساحل خصوصی خود به انواع تفریحات آبی هم دسترسی داشته باشید. نورپردازی این هتل از دیگر ویژگی‌های آن بوده که بسیار جذاب و آرامش بخش است. رستوران هتل هم که دیگر حرفی برای گفتن نمی گذارد. کیفیت غذاهای سرو شده در هتل پولمن بارسلون اسکیپر بسیار بالا بوده، بیشتر مواد اولیه ارگانیک هستند و از طعم بی نظیری هم برخوردارند. بیشتر مسافران دسرهای این هتل را جزو بهترین دسرهایی دانسته‌اند که در تمام طول عمرشان چشیده‌اند. این هتل پنج ستاره بیش از دویست اتاق دارد و در همهٔ اوقات سال باز است. برای آگاهی از قیمت اتاق‌های مختلف با شرایط و ویژگی‌های متفاوت می‌توانید همین الآن به سایت هتل پولمن بارسلون اسکیپر وارد شوید تا شاید بتوانید در یکی از بهترین هتل‌های بارسلون اقامت داشته و خاطره انگیزترین سفر خود را رقم بزنید.

  1. هتل باگواس در بارسلون (Hotel Bagués in Barcelona)

به عنوان آخرین هتل پنج ستارهٔ برتر در شهر بارسلون به هتل باگواس می‌پردازیم. این هتل در بخش تجاری شهر بارسلون واقع شده و برای خرید و بازدید از اماکن فرهنگی شهر همیشه وقت خواهید داشت و با کمتر از چند دقیقه پیاده روی به بهترین مراکز خرید بارسلون خواهید رسید. به نظرم این موقیت برای خانم‌ها بسیار جذاب باشد. محیط هتل باگواس بسیار پر انرژی و سرشار از هیجان است و فعالیت‌های مفرحی را هم برای مسافران ترتیب داده‌اند. در اطراف هتل می‌توانید به مراکز خرید مختلف، کافه‌ها و رستوران‌های برتر بارسلون، اماکن تاریخی و محیط‌هایی از این قبیل رو به رو شوید که حس بسیار خوبی به شما می‌دهند و هیجان را در شما زنده نگه می‌دارند. درون هتل هم همین طور است؛ فضاهایی با نور پردازی فوق العاده، محیط گرم و دلپذیر داخل اتاق‌ها، دکوراسیون مدرن و بسیار شیک، رستوران هتل با غذاهایی به یاد ماندنی، چشم انداز بسیار جذاب و زیبا از شهر بارسلون، دسترسی به اینترنت پر سرعت، تجربهٔ صرف صبحانه در تخت و استفاده از استخر رو باز در طبقهٔ بالایی هتل شما را بسیار راضی می‌کند.  اگر اتاق متراژ بزرگی را انخاب کرده باشید که نشیمن هم دارید و می‌توانید در سوئیت خود به راحتی زندگی کنید. این هتل هم چندان بزرگ نیست و جمع اتاق‌های آن به پنجاه نمی‌رسد؛ اما در عوض امکانات جذابی را به شما پیشنهاد می‌دهد و همین موضوع باعث پنج ستاره بودنش است.

از پنح ستاره بودن هتل‌ها گفتم و باید این نکته را یادآوری کنم که تمامی هتل‌های معرفی شده در این مطلب دارای پارکینگ اختصاصی، اینترنت پر سرعت، باشگاه ورزشی، بار، غذاهای مخصوص افراد گیاه خوار یا رژیمی، سیستم شستشوی و اتوشویی لباس، سیستم تهویه هوای مطبوع، سیستم گرمایش و سرمایش بسیار عالی و به‌روز، اتاق‌های دارای عایق صدا، شرایط ویژه برای افراد کم‌توان حرکتی، کارمندانی که مسلط به زبان‌های مختلف و پر طرفدار دنیا هستند و استخر و اسپا می‌باشند. به علاوه متأسفانه یا خوشبختانه ورود حیوان خانگی به تمامی این هتل‌های ممنوع است.

برای این که از نحوهٔ اخذ انواع ویزا، و همچنین مراحل آن اطلاعات بیشتری کسب کنید، می‌توانید با کارشناسان ما در ساحل شنی تماس بگیرید. ساحل شنی خدمات اخذ ویزای شنگن را همراه با دیگر موراد مورد نیاز همچون اخذ وقت سفارت ارائه می‌دهد. برای خواندن اطلاعات تکمیلی دربارهٔ جاذبه‌های گردشگری دیگر شهرها و کشورهای شنگن و نیز قوانین اخذ ویزای این کشورها به دیگر مطالب در این سایت مراجعه نمایید. به علاوه می‌توانید در تور بارسلون- پاریس این آژانس گردشگری شرکت کرده و با حضور در بهترین هتل‌های بارسلون، بارسلون را بگردید و از جاذبه‌های گردشگری فرانسه در پاریس هم دیدن کنید.

ما در شرکت مسافرتی و گردشگری ساحل شنی همواره در تلاش هستیم تا شما مسافران محترم بتوانید در کمترین زمان ممکن، بهترین نتیجۀ ممکن را گرفته و از سفر خود رضایت کامل داشته باشید. برای اخذ انواع ویزا، خدمات وقت سفارت و پیکاپ اطلاع از شرایط و قوانین مسافرتی در هر کشور می‌توانید با مشاوران و متخصصان باتجربۀ ما در تماس باشید. پل ارتباطی ما با شما شمارهٔ ۰۲۱۵۷۹۳۸ است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =